Konsultatsioonid

Nimi Kabinet

Päev

Aeg

Amoros Prados, Cristina kolmapäev 13:05
Arumeel, Tiina 101 reede 13:50
Bakradze, Kati 107 kolmapäev 7.tund
Eek, Harald 202 esmaspäev
neljapäev
14:45-15:45
Erits, Aade 202 esmaspäev kell 15:00
Erits, Avo 105 esmaspäev kell 14:00
Hellerma, Sirje 209 esmaspäev
neljapäev
kell 14:00 või kokkuleppel
Jung, Liia 309 kolmapäev
teisipäev
1.tund
8.tund
+ kokkuleppel
Järv, Leili 105 reede 9. tund või kokkuleppel
Kappet, Erika
Kiissa, Krista 104 neljapäev 8.tund
Kimber, Evi võimla teisipäev 1.tund
Kink, Marika 305 teisipäev
neljapäev
1.tund+ kokkuleppel
Kivit, Liivia 407 (404) teisipäev kell 13:45
Kuningas, Aive 405 esmaspäev kell 12:55
Kõreste, Sirli 301 reede kell 14:00+ kokkuleppel
Laak, Piret 407 neljapäev kel 14:00
Laos, Roland
Leesnurm, Haale 402 kolmapäev
reede
kell 12:55-14:45
kell 12:55-13:40
Lillemägi, Ethel 109 reede kell 14:45
Looskari, Maia võimla teisipäev kell 15:40-16:25+ kokkuleppel
Mae, Avo võimla teispäev 9.tund
Maripuu, Kadi teisipäev 7. tund
Marmor, Kaidi 402 teisipäev 7.tund
Meigas, Riita 304 esmaspäev
kolmapäev
neljapäev
reede
kell 7:30+ kokkuleppel
Niitsoo, Lilian 204 esmaspäev 8. tund+ kokkuleppel
Nõgisto, Tatjana 109 reede 8.tund
Oja, Eve 202 teisipäev 9.tund
Ots, Peeter-Eerik
Peterson, Zoja
Pever, Mehis kokkuleppel
Popova, Julia 203 esmaspäev 7.tund
Puksmann, Helina 204
209
109
esmaspäev
neljapäev
reede
kell 7:30-7:55
Puolokkainen, Lauri võimla teisipäev 9.tund
Ratasep, Anu 302 esmaspäev kell 14:00
Reinert, Liivi esmaspäev E 8.00.
Ross, Mare 301 teispäev kokkuleppel
Rõõmus, Martti
Saage, Kaja 207 teisipäev kell 14:00+ kokkuleppel
Saar, Aivo 306 teispäev
kolmapäev
8. tund
7.tund
Saarts, Helen 211 kokkuleppel
Sibul, Silvia 311 esmaspäev kell 13:50-14:30
Simson, Taavi 303 8. klasside konsultatsioon kolmapäev

5. ja 7. klasside konsultatsioon teispäev

8. tund
Siska, Sirje 206 teisipäev 8.tund
Zabeida, Jevgenia 109 kolmapäev kell 15:00+ kokkuleppel
Tajur, Kai 003 esmaspäev
kolmapäev
7.tund
Tammsaar-Jokiniemi, Ülle
Tarvo, Aili 103 teisipäev 8.tund
Tiik, Helen 205 reede 6.-7. tund+ kokkuleppel
Timakov, Margit teisipäev kell 8:00+ kokkuleppel
Timm, Triin
Toom, Hanna 214 esmaspäev
neljapäev
7.tund
Tuisk, Merike 206 reede peale 7. tundi
Tõniste, Siim
Vaab, Lea 306 teisipäev
kolmapäev
kell 8.00
Vaarmets, Ingrid
Valdma, Tiina 101 kolmapäev 8.tund
Vanaselja, Luule 406 esmaspäev kell 14:00
Vegmann, Guido 307 teispäev kell 8.00 ja 15.00
Velberg, Karola esmaspäev 7. tund+ kokkuleppel
Vent, Merike 205 teisipäev
neljapäev
reede
1. tund
1.tund
7.tund
+ kokkuleppel
Vilenskaja, Rimma 108 teisipäev kell 8:00+ kokkuleppel
Võrno, Maila 403 teisipäev kell 8:00
Yallop, Kai