Koolivorm on kooli norm!

Tallinna Ühisgümnaasiumis kantakse põhikooli osas koolivormi. Õpilased kannavad igapäevaselt vähemalt ühte koolivormi elementi millel on kooli logo ning lisaks ka Tallinna Ühisgümnaasiumi kooli mütsi.

Koolivormi tellimine Norrison OÜ.
Kevadine koolivormi ettetellimine toimub 01. maist kuni 25. juunini, tellimuste kättesaamine augustis pakiautomaadist.
Sügisene koolivormi ettetellimine toimub 01. septembrist kuni 20. septembrini, tellimuste kättesaamine novembris pakiautomaadist.
Koolivormi e-poe link siin: TALLINNA ÜHISGÜMNAASIUM (norrison.ee)
Koolivormi eest toimub tasumine e-tellimiskeskkonna siseselt pangalingi kaudu.
Avatud aastaringne e-pood, 3-5 tööpäeva jooksul saadetakse  kaup Teie valitud pakiautomaati.
Toodete garanteeritud saadavuse tagamiseks palume kasutada ettetellimist.
Koolivormitooteid saab proovida Norrisoni kaupluses Tallinnas, Telliskivi 60/2 I-hoone D-korpus.
Lahtioleku ajad: E-R 10-18 L 11-15

Koolivormi kleidi idee autoriteks on praeguse 9.a klassi õpilased Rebecca Dorothea Pae ja Romi Elisabet Päll, kelle loovtöö teemaks oli “Koolivormi kavandamine põhikoolile”.