Õpetajad

Märt Agu tants, rütmika Mart.Agu@tyhg.edu.ee
Cristina Amoros Prados hispaania keel CristinaAmoros.Prados@tyhg.edu.ee
Tiina Arumeel eesti keel, kirjandus Tiina.Arumeel@tyhg.edu.ee
Kati Bakradze inglise keel Kati.Bakradze@tyhg.edu.ee
Harald Eek muusika Harald.Eek@tyhg.edu.ee
Kaidi Egle matemaatika tööleping ajutiselt peatatud
Aade Erits muusika Aade.Erits@tyhg.edu.ee
Avo Erits bioloogia, loodusõpetus, tööõpetus Avo.Erits@tyhg.edu.ee
Kristiina Haiba matemaatika Kristiina. Haiba@tyhg.edu.ee
Sirje Hellerma inglise keel Sirje.Hellerma@tyhg.edu.ee
Liia Jung kunst Liia.Jung@tyhg.edu.ee
Leili Järv bioloogia Leili.Jarv@tyhg.edu.ee
Erika Kappet tants, rütmika Erika.Kappet@tyhg.edu.ee
Kaido Kiil füüsika Kaido.Kiil@tyhg.edu.ee
Krista Kiissa eesti keel, kirjandus, perekonnaõpetus Krista.Kiissa@tyhg.edu.ee
Geidi Kilp jaapani keel Geidi.Kilp@tyhg.edu.ee
Evi Kimber kehaline kasvatus Evi.Kimber@tyhg.edu.ee
Marika Kink matemaatika Marika.Kink@tyhg.edu.ee
Liivia Kivit klassiõpetaja Liivia.Kivit@tyhg.edu.ee
Aive Kuningas matemaatika, kehaline kasvatus, inglise keel, loodusõpetus, õpiabi Aive.Kuningas@tyhg.edu.ee
Toomas Kutsar riigikaitse Toomas.Kutsar@tyhg.edu.ee
Sirli Kõreste inglise keel Sirli.Koreste@tyhg.edu.ee
Piret Laak muusika Piret.Laak@tyhg.edu.ee
Haale Leesnurm klassiõpetaja Haale.Leesnurm@tyhg.edu.ee
Ethel Lillemägi prantsuse keel Ethel.Lillemagi@tyhg.edu.ee
Maia Looskari kehaline kasvatus Maia.Looskari@tyhg.edu.ee
Avo Mae kehaline kasvatus Avo.Mae@tyhg.edu.ee
Marit Malm klassiõpetaja Marit.Malm@tyhg.edu.ee
Kadi Maripuu klassiõpetaja Kadi.Maripuu@tyhg.edu.ee
Riita Meigas matemaatika Riita.Meigas@tyhg.edu.ee
Kairi Männik soome keel Kairi.Mannik@tyhg.edu.ee
Lilian Niitsoo ajalugu, ühiskonnaõpetus Lilian.Niitsoo@tyhg.edu.ee
Tatjana Nõgisto jaapani keel tööleping ajutiselt peatatud
Anne Ode klassiõpetaja Anne.Ode@tyhg.edu.ee
Eve Oja muusika Eve.Oja@tyhg.edu.ee
Peeter-Eerik Ots meedia Peeter-Eerik.Ots@tyhg.edu.ee
Zoja Peterson vene keel Zoja.Peterson2@tyhg.edu.ee
Mehis Pever filosoofia Mehis.Pever@tyhg.edu.ee
Julia Popova saksa keel Julia.Popova@tyhg.edu.ee
Lauri Puolokkainen kehaline kasvatus Lauri.Puolokkainen@tyhg.edu.ee
Kerttu Pakk matemaatika Kerttu.Poder@tyhg.edu.ee
Annely Põder pikapäevarühm Annely.Poder@tyhg.edu.ee
Laura Raag klassiõpetaja Laura.Raag@tyhg.edu.ee
Anneli Ramos Põder hispaania keel Anneli.RamosPoder@tyhg.edu.ee
Merle Randrüüt füüsika Merle.Randruut@tyhg.edu.ee
Anu Ratasep inglise keel Anu.Ratasep@tyhg.edu.ee
Liivi Reinert eesti keel, kirjandus Liivi.Reinert@tyhg.edu.ee
Helen Rekkor teatriõpetus helenrekkor@gmail.com
Mare Ross vene keel Mare.Ross@tyhg.edu.ee
Martti Rõõmus ajalugu, ühiskonnaõpetus Martti.Roomus@tyhg.edu.ee
Kaja Saage keemia Kaja.Saage@tyhg.edu.ee
Helen Saarts inglise keel Helen.Saarts@tyhg.edu.ee
Greta Savvest füüsika Greta.Savvest@tyhg.edu.ee
Laura Savvest matemaatika Laura.Savvest@tyhg.edu.ee
Silvia Sibul inglise keel Silvia.Sibul@tyhg.edu.ee
Sirje Siska geograafia Sirje.Siska2@tyhg.edu.ee
Jevgenia Zabeida vene keel Jevgenia.Zabeida@tyhg.edu.ee
Kai Tajur käsitöö ja kodundus Kai.Tajur@tyhg.edu.ee
Ülle Tammsaar-Jokiniemi klassiõpetaja Ulle.Tammsaar-Jokiniemi@tyhg.edu.ee
Aili Tarvo eesti keel, kirjandus Aili.Tarvo@tyhg.edu.ee
Helen Tiik ajalugu, ühiskonnaõpetus Helen.Tiik@tyhg.edu.ee
Margit Timakov inglise keel Margit.Timakov@tyhg.edu.ee
Triin Timm klassiõpetaja, pikapäevarühm Triin.Timm@tyhg.edu.ee
Hanna Toom informaatika, matemaatika, haridustehnoloog Hanna.Toom@tyhg.edu.ee
Ingrid Vaarmets klassiõpetaja Ingrid.Vaarmets@tyhg.edu.ee
Tiina Valdma eesti keel, kirjandus Tiina.Valdma@tyhg.edu.ee
Luule Vanaselja klassiõpetaja, pikapäevarühm Luule.Vanaselja@tyhg.edu.ee
Arina Varjonova õpiabi Arina.Varjonova@tyhg.edu.ee
Ines Vasemägi logopeed Ines.Vasemagi@tyhg.edu.ee
Signe Veelmaa matemaatika Signe.Veelmaa@tyhg.edu.ee
Karola Velberg soome keel Karola.Velberg@tyhg.edu.ee
Merike Vent ajalugu, ühiskonnaõpetus Merike.Vent@tyhg.edu.ee
Rimma Vilenskaja vene keel Rimma.Vilenskaja@tyhg.edu.ee
Kai Yallop soome keel Kai.Yallop@tyhg.edu.ee