Õpetajad

1. Märt Agu tants, rütmika Mart.Agu@tyhg.edu.ee
2. Cristina Amoros Prados hispaania keel CristinaAmoros.Prados@tyhg.edu.ee
3. Tiina Anspal loodusõpetus Tiina.Anspal@tyhg.edu.ee
4. Tiina Arumeel eesti keel Tiina.Arumeel@tyhg.edu.ee
5. Kati Bakradze inglise keel Kati.Bakradze@tyhg.edu.ee
6. Julia Bondar saksa keel Julia.Bondar@tyhg.edu.ee
7. Harald Eek muusika Harald.Eek@tyhg.edu.ee
8. Kaidi Egle tööleping peatatud tööleping peatatud
9. Avo Erits bioloogia, loodusõpetus, tööõpetus Avo.Erits@tyhg.edu.ee
10. Aade Erits muusika Aade.Erits@tyhg.edu.ee
11. Rita Anita Forssten soome keel RitaAnita.Forssten@tyhg.edu.ee
12. Kristiina Haiba matemaatika Kristiina. Haiba@tyhg.edu.ee
13. Sirje Hellerma inglise keel Sirje.Hellerma@tyhg.edu.ee
14. Liia Jung kunst Liia.Jung@tyhg.edu.ee
15. Leili Järv bioloogia Leili.Jarv@tyhg.edu.ee
16. Erika Kappet tants, rütmika Erika.Kappet@tyhg.edu.ee
17. Kaido Kiil füüsika Kaido.Kiil@tyhg.edu.ee
18. Krista Kiissa eesti keel, perekonnaõpetus Krista.Kiissa@tyhg.edu.ee
19. Keidi Kilp jaapani keel Keidi.Kilp@tyhg.edu.ee
20. Evi Kimber kehaline kasvatus Evi.Kimber@tyhg.edu.ee
21. Marika Kink matemaatika Marika.Kink@tyhg.edu.ee
22. Liivia Kivit klassiõpetaja Liivia.Kivit@tyhg.edu.ee
23. Aive Kuningas klassiõpetaja Aive.Kuningas@tyhg.edu.ee
24. Toomas Kutsar riigikaitse Toomas.Kutsar@tyhg.edu.ee
25. Sirli Kõreste inglise keel Sirli.Koreste@tyhg.edu.ee
26. Piret Laak muusika Piret.Laak@tyhg.edu.ee
27. Roland Laos teatriõpetus
28. Haale Leesnurm klassiõpetaja Haale.Leesnurm@tyhg.edu.ee
29. Ethel Lillemägi prantsuse keel Ethel.Lillemagi@tyhg.edu.ee
30. Maia Looskari kehaline kasvatus Maia.Looskari@tyhg.edu.ee
31. Avo Mae kehaline kasvatus Avo.Mae@tyhg.edu.ee
32. Marit Malm tööleping peatatud tööleping peatatud
33. Kadi Maripuu klassiõpetaja Kadi.Maripuu@tyhg.edu.ee
34. Kaidi Marmor klassiõpetaja Kaidi.Marmor@tyhg.edu.ee
35. Riita Meigas matemaatika Riita.Meigas@tyhg.edu.ee
36. Karoliin Mäetalu tööleping peatatud tööleping peatatud
37. Lilian Niitsoo ajalugu, ühiskonnaõpetus Lilian.Niitsoo@tyhg.edu.ee
38. Tatjana Nõgisto tööleping peatatud tööleping peatatud
39. Anne Ode abiõpetaja Anne.Ode@tyhg.edu.ee
40. Eve Oja muusika Eve.Oja@tyhg.edu.ee
41. Peeter-Eerik Ots meedia Peeter-Eerik.Ots@tyhg.edu.ee
42. Zoja Peterson vene keel Zoja.Peterson2@tyhg.edu.ee
43. Mehis Pever filosoofia Mehis.Pever@tyhg.edu.ee
44. Julia Popova tööleping peatatud tööleping peatatud
45. Helina Puksmann soome keel Helina.Puksmann@tyhg.edu.ee
46. Lauri Puolokkainen kehaline kasvatus Lauri.Puolokkainen@tyhg.edu.ee
47. Annely Põder pikapäevarühm
48. Merle Randrüüt füüsika Merle. Randruut@tyhg.edu.ee
49. Sander Randver matemaatika Sander.Randver@tyhg.edu.ee
50. Anu Ratasep inglise keel Anu.Ratasep@tyhg.edu.ee
51. Liivi Reinert eesti keel Liivi.Reinert@tyhg.edu.ee
52. Angela Rohtla matemaatika Angela.Rohtla@tyhg.edu.ee
53. Mare Ross vene keel Mare.Ross@tyhg.edu.ee
54. Martti Rõõmus ajalugu, ühiskonnaõpetus Martti.Roomus@tyhg.edu.ee
55. Kaja Saage keemia, loodusõpetus Kaja.Saage@tyhg.edu.ee
56. Helen Saarts inglise keel Helen.Saarts@tyhg.edu.ee
57. Greta Savvest füüsika Greta.Savvest@tyhg.edu.ee
58. Silvia Sibul inglise keel Silvia.Sibul@tyhg.edu.ee
59. Sirje Siska geograafia Sirje.Siska2@tyhg.edu.ee
60. Siiri Sööt matemaatika Siiri.Soot@tyhg.edu.ee
61. Jevgenia Zabeida vene keel Jevgenia.Zabeida@tyhg.edu.ee
62. Kai Tajur käsitöö ja kodundus Kai.Tajur@tyhg.edu.ee
63. Ülle Tammsaar-Jokiniemi klassiõpetaja Ulle.Tammsaar-Jokiniemi@tyhg.edu.ee
64. Aili Tarvo eesti keel Aili.Tarvo@tyhg.edu.ee
65. Helen Tiik ajalugu, ühiskonnaõpetus Helen.Tiik@tyhg.edu.ee
66. Margit Timakov inglise keel Margit.Timakov@tyhg.edu.ee
67. Triin Timm klassiõpetaja Triin.Timm@tyhg.edu.ee
68. Hanna Toom informaatika Hanna.Toom@tyhg.edu.ee
69. Merike Tuisk geograafia Merike.Tuisk@tyhg.edu.ee
70. Lea Vaab klassiõpetaja Lea.Vaab@tyhg.edu.ee
71. Ingrid Vaarmets klassiõpetaja, pikapäevarühm Ingrid.Vaarmets@tyhg.edu.ee
72. Tiina Valdma eesti keel Tiina.Valdma@tyhg.edu.ee
73. Luule Vanaselja klassiõpetaja Luule.Vanaselja@tyhg.edu.ee
74. Arina Varjonova eripedagoog Arina.Varjonova@tyhg.edu.ee
75. Ines Vasemägi logopeed Ines.Vasemagi@tyhg.edu.ee
76. Karola Velberg soome keel Karola.Velberg@tyhg.edu.ee
77. Merike Vent ajalugu, ühiskonnaõpetus Merike.Vent@tyhg.edu.ee
78. Rimma Vilenskaja vene keel Rimma.Vilenskaja@tyhg.edu.ee
79. Maila Võrno klassiõpetaja Maila.Vorno@tyhg.edu.ee
80. Kai Yallop soome keel Kai.Yallop@tyhg.edu.ee