Õpetajad

1 Märt Agu tants, rütmika Mart.Agu@tyhg.edu.ee
2 Cristina Amoros Prados hispaania keel CristinaAmoros.Prados@tyhg.edu.ee
3 Tiina Anspal loodusõpetus Tiina.Anspal@tyhg.edu.ee
4 Tiina Arumeel eesti keel Tiina.Arumeel@tyhg.edu.ee
5 Kati Bakradze inglise keel Kati.Bakradze@tyhg.edu.ee
6 Julia Bondar saksa keel Julia.Bondar@tyhg.edu.ee
7 Harald Eek muusika Harald.Eek@tyhg.edu.ee
8 Kaidi Egle tööleping peatatud tööleping peatatud
9 Avo Erits bioloogia, loodusõpetus, tööõpetus Avo.Erits@tyhg.edu.ee
10 Aade Erits muusika Aade.Erits@tyhg.edu.ee
11 Rita Anita Forssten soome keel RitaAnita.Forssten@tyhg.edu.ee
12 Kristiina Haiba matemaatika Kristiina. Haiba@tyhg.edu.ee
13 Sirje Hellerma inglise keel Sirje.Hellerma@tyhg.edu.ee
14 Liia Jung kunst Liia.Jung@tyhg.edu.ee
15 Leili Järv bioloogia Leili.Jarv@tyhg.edu.ee
16 Erika Kappet tants, rütmika Erika.Kappet@tyhg.edu.ee
17 Kaido Kiil füüsika Kaido.Kiil@tyhg.edu.ee
18 Krista Kiissa eesti keel, perekonnaõpetus Krista.Kiissa@tyhg.edu.ee
19 Keidi Kilp jaapani keel Keidi.Kilp@tyhg.edu.ee
20 Evi Kimber kehaline kasvatus Evi.Kimber@tyhg.edu.ee
21 Marika Kink matemaatika Marika.Kink@tyhg.edu.ee
22 Liivia Kivit klassiõpetaja Liivia.Kivit@tyhg.edu.ee
23 Aive Kuningas klassiõpetaja Aive.Kuningas@tyhg.edu.ee
24 Toomas Kutsar riigikaitse Toomas.Kutsar@tyhg.edu.ee
25 Sirli Kõreste inglise keel Sirli.Koreste@tyhg.edu.ee
26 Piret Laak muusika Piret.Laak@tyhg.edu.ee
27 Roland Laos teatriõpetus
28 Haale Leesnurm klassiõpetaja Haale.Leesnurm@tyhg.edu.ee
29 Ethel Lillemägi prantsuse keel Ethel.Lillemagi@tyhg.edu.ee
30 Maia Looskari kehaline kasvatus Maia.Looskari@tyhg.edu.ee
31 Avo Mae kehaline kasvatus Avo.Mae@tyhg.edu.ee
32 Marit Malm tööleping peatatud tööleping peatatud
33 Kadi Maripuu klassiõpetaja Kadi.Maripuu@tyhg.edu.ee
34 Kaidi Marmor tööleping peatatud tööleping peatatud
35 Riita Meigas matemaatika Riita.Meigas@tyhg.edu.ee
36 Lilian Niitsoo ajalugu, ühiskonnaõpetus Lilian.Niitsoo@tyhg.edu.ee
37 Tatjana Nõgisto tööleping peatatud tööleping peatatud
38 Anne Ode abiõpetaja, klassiõpetaja Anne.Ode@tyhg.edu.ee
39 Eve Oja muusika Eve.Oja@tyhg.edu.ee
40 Peeter-Eerik Ots meedia Peeter-Eerik.Ots@tyhg.edu.ee
41 Zoja Peterson vene keel Zoja.Peterson2@tyhg.edu.ee
42 Mehis Pever filosoofia Mehis.Pever@tyhg.edu.ee
43 Julia Popova tööleping peatatud tööleping peatatud
44 Helina Puksmann soome keel Helina.Puksmann@tyhg.edu.ee
45 Lauri Puolokkainen kehaline kasvatus Lauri.Puolokkainen@tyhg.edu.ee
46 Annely Põder pikapäevarühm
47 Merle Randrüüt füüsika Merle. Randruut@tyhg.edu.ee
48 Sander Randver matemaatika Sander.Randver@tyhg.edu.ee
49 Anu Ratasep inglise keel Anu.Ratasep@tyhg.edu.ee
50 Liivi Reinert eesti keel Liivi.Reinert@tyhg.edu.ee
51 Angela Rohtla matemaatika Angela.Rohtla@tyhg.edu.ee
52 Mare Ross vene keel Mare.Ross@tyhg.edu.ee
53 Martti Rõõmus ajalugu, ühiskonnaõpetus Martti.Roomus@tyhg.edu.ee
54 Kaja Saage keemia, loodusõpetus Kaja.Saage@tyhg.edu.ee
55 Helen Saarts inglise keel Helen.Saarts@tyhg.edu.ee
56 Greta Savvest füüsika Greta.Savvest@tyhg.edu.ee
57 Silvia Sibul inglise keel Silvia.Sibul@tyhg.edu.ee
58 Sirje Siska geograafia Sirje.Siska2@tyhg.edu.ee
59 Siiri Sööt matemaatika Siiri.Soot@tyhg.edu.ee
60 Jevgenia Zabeida vene keel Jevgenia.Zabeida@tyhg.edu.ee
61 Kai Tajur käsitöö ja kodundus Kai.Tajur@tyhg.edu.ee
62 Ülle Tammsaar-Jokiniemi klassiõpetaja Ulle.Tammsaar-Jokiniemi@tyhg.edu.ee
63 Aili Tarvo eesti keel Aili.Tarvo@tyhg.edu.ee
64 Helen Tiik ajalugu, ühiskonnaõpetus Helen.Tiik@tyhg.edu.ee
65 Margit Timakov inglise keel Margit.Timakov@tyhg.edu.ee
66 Triin Timm klassiõpetaja Triin.Timm@tyhg.edu.ee
67 Hanna Toom informaatika Hanna.Toom@tyhg.edu.ee
68 Merike Tuisk geograafia Merike.Tuisk@tyhg.edu.ee
69 Lea Vaab klassiõpetaja Lea.Vaab@tyhg.edu.ee
70 Ingrid Vaarmets klassiõpetaja, pikapäevarühm Ingrid.Vaarmets@tyhg.edu.ee
71 Tiina Valdma eesti keel Tiina.Valdma@tyhg.edu.ee
72 Luule Vanaselja klassiõpetaja Luule.Vanaselja@tyhg.edu.ee
73 Arina Varjonova eripedagoog Arina.Varjonova@tyhg.edu.ee
74 Ines Vasemägi logopeed Ines.Vasemagi@tyhg.edu.ee
75 Karola Velberg soome keel Karola.Velberg@tyhg.edu.ee
76 Merike Vent ajalugu, ühiskonnaõpetus Merike.Vent@tyhg.edu.ee
77 Rimma Vilenskaja vene keel Rimma.Vilenskaja@tyhg.edu.ee
78 Maila Võrno klassiõpetaja Maila.Vorno@tyhg.edu.ee
79 Kai Yallop soome keel Kai.Yallop@tyhg.edu.ee