Juhtkond

Nimi Amet Kontakt
Mehis Pever direktor 646 2348 Mehis.Pever@tyhg.edu.ee vastuvõtuaeg: esmaspäev kell 14:00-17:00, muul ajal eelneval kokkuleppel
Mart Tartlan haldusdirektor 646 2884  Mart.Tartlan@tyhg.edu.ee
Margit Timakov õppejuht 646 0215 oppejuht@tyhg.edu.ee
Aade Erits õppejuhi abi 646 2885 Aade.Erits@tyhg.edu.ee
Ülle Tammsaar-Jokiniemi algklasside spetsiifikas õppejuhi nõustaja Ulle.Tammsaar-Jokiniemi@tyhg.edu.ee
Katrin Nool juhiabi 646 1008 Katrin.Nool@tyhg.edu.ee
Marii Noor huvijuht 646 1007 Marii.Noor@tyhg.edu.ee
Gairi Volk sotsiaalpedagoog 7.-12. klass, HEV koordinaator 646 2355 Gairi.Volk@tyhg.edu.ee
Kati Bakradze humanitaarainete põhikooli valdkonna juht Kati.Bakradze@tyhg.edu.ee
Aili Tarvo humanitaarainete gümnaasiumi valdkonna juht Aili.Tarvo@tyhg.edu.ee
Liia Jung kultuuriainete põhikooli valdkonna juht Liia.Jung@tyhg.edu.ee
Aade Erits kultuuriainete gümnaasiumi valdkonna juht Aade.Erits@tyhg.edu.ee
Kaidi Marmor reaal- ja loodusainete põhikooli valdkonna juht Kaidi.Marmor@tyhg.edu.ee
Leili Järv reaal- ja loodusainete gümnaasiumi valdkonna juht Leili.Jarv@tyhg.edu.ee
Merike Tuisk ametiühingu esimees Merike.Tuisk@tyhg.edu.ee