Koolikappide rendiga tegeleb haldusdirektor Mart Tartlan  Mart.Tartlan@tyhg.edu.ee
564 87478

Alates 19. septembrist saab rentida esemekappe algavaks õppeaastaks. Kapid on elektroonilise lukuga ning konkreetse õpilase kapp avaneb konkreetse õpilaspileti näitamise peale.

Kapp on õpilase omanduses kuni ta lahkub koolist või kuni ta enam ei soovi kappi rentida. Õpilasel on oma kapile ligipääs ka koolivaheaegadel, sh suvevaheajal kooli lahtioleku aegadel (kool on avatud suvel igal argipäeval, v.a. riiklikud pühad). Kapirendi pikendamiseks järgnevatel aastatel uut avaldust täitma ei pea.

Kappide hulk on piiratud!

Perioodi maksumus on 60 eurot, millest 30 eurot tuleb maksta kohe, ülejäänud 30 eurot uue aasta jaanuarikuu jooksul. Summa tuleb kanda Tallinna Ühisgümnaasiumi Hoolekandeseltsi arvele EE377700771002009435. Põhjenduseks “kapi rent” ning lapse nimi ja klass.

Kapi rentimiseks palume täita alloleva taotlusvormi.

Õpilase nimi *

Õpilase klass *