Toidupakkide jagamine

Järgmine toidupakkide jagamine  on 29. aprillil.
Registreerimise tähtaeg on 23. aprillil kell 10.00 kati.kohv@tyhg.edu.ee

Eelnevalt registreerunud jäävad nimekirja ning täiendavalt pole vaja toidupakki tellida. Kui soovite toidupakist loobuda, palun sellest teatada  kati.kohv@tyhg.edu.ee

Jälgige infot kodulehel ja FBs.
Korraldusest:

• Toidupakkide jagamine toimub kooli juures ajavahemikus 11.00-13.00 sisehoovi poolsest (seal kus on autoparkla) sööklauksest. Kooli territooriumile tuleb siseneda tõkkepuu juures asuvast jalgväravast.
    Palume võimaluse kinni pidada ajagraafikust:
    Kell 11.00-12.00 – 1.-6. klasside õpilased
    Kell 12.00 -13.00 – 7.-12. klasside õpilased
  • Toidupakile järele tulles tuleb järgida kõiki Terviseameti kehtestatud ettekirjutusi. Seega palume teil  hoida teiste inimestega 2-meetrist distantsi ning mitte tulla toidupakile järele kogu perega. Samuti järgida kooli töötajate liikumisjuhiseid kooli territooriumil.
  • Toidupaki kaal on 6-7 kg. Kuna Toidupakk on väikese lapse jaoks päris raske, siis tasub pakile järele tulla koos lapsevanemaga. Kohale võib tulla ka vaid lapsevanem ilma lapseta.
  • Toidupaki saamiseks peab olema kaasas õpilaspilet. Kui toidupakile tuleb järele lapsevanem, ka siis tuleb lapse õpilaspilet ikka kaasa võtta.

27. aprill 2020