Meie kooli õpetajate tunnustamine

Töö lastega on rõõmutoov! Meie kool on täis rõõmsaid õpilasi, kes inspireerivad oma õpetajaid.

Meie koolis järelikult töötavadki rõõmsad ja tegusad õpetajad; Peaasi.ee tunnustab aga kolme rõõmu toovat õpetajat, kelleks meie koolis on Karola Velberg, Piret Laak ja Kati Bakradze-Pank.

KAROLA VELBERG – Tallinna Ühisgümnaasium, Kiili Gümnaasium,Tallinna Ülikool

Karola on soome keele õpetaja, kes on juba ligi 20 aastat õpetanud nii lapsi kui ka täiskavanuid. Ta on oma ala tõeline entusiast, kes teeb oma tööd tõelise rõõmu ja pühendumusega.Samuti on tal alles pidev rõõm veel ise õppida ja ennast täiendada. Karola on tõeline rõõmu loov ja rõõmu toov õpetaja.

KATI BAKRADZE-PANK – Tallinna Ühisgümnaasium

Kati on meie kooli Päike. Ta on hooliv, soe, heasüdamlik. Kati märkab majas suurt ja väikest, kinkides talle naeratuse ja head sõnad. Ta algatab koolis palju uusi ettevõtmisi. Tema tunnid on alati väga põnevad. Ta koolitab ennast tihti ja on paljudes valdkondades väga pädev. Ta on alati naerusuine. Lapsed naudivad temaga õppimist! Ta oskab motiveerida! Laste suhtes heatahtlik ja empaatiline.

PIRET LAAK – Tallinna Ühisgümnaasium

Piret on rõõmsameelne ja väga positiivne muusikaõpetaja. Ta paneb läbi laulude särama kõik väikesed laululapsed. Tema tunnid ja tegemised on vaheldusrikkad ja põnevad.

Rõõmu loovaid õpetajaid sai esitada vaimse tervise vitamiinikuuri raames. 17. mail 2024 istutakse koos RMKga iga õpetaja eest 346 kuusepuud “Rõõmu metsa” Jõekülas Järvamaal.

Õnnitleme tunnustuse pälvinud õpetajaid!