Robootikaringi distantsõpe ja näitus eriolukorras

Märtsi alguses hakkasid 1.-4. kl robootikud valmistuma iga-aastaseks rahvusvaheliseks Lego robootikanäituseks FIRST Lego League Jr, mis pidi toimuma 4. mail Laagri koolis ca 500 osavõtjaga… kuid pole vist vaja mainidagi, mis märtsi keskel juhtus!

Niisiis oli robootikakool kehtestatud eriolukorra tõttu sunnitud oma tegemised päevapealt veebi kolima, mõistagi muutis korraldaja ka suure näituse virtuaalseks. Lapsed pusisid kodudes üksi või vanemate hindamatul toel õpetaja koostatud juhendite järgi lihtsaid masinaid ehitada, töölehti täita ning lõpuks isegi näitusetööks oma fantaasialinna ehitada. Hoolimata keerulisest olukorrast tegutses suur hulk lapsi innukalt ja rõõmuga ning kõik robootikud saavad mälestuseks väga erilised Lego medalid!

Siin näete mõnda näidet TÜG laste näitusetöödest ja medalist.

Robokaru Robootikakool

25. mai 2020