Gümnaasiumi kõnevõistlus

Julgen öelda ja mul on mõtteid!

31. oktoobril toimus koolis meie ühe pikaajalisema traditsioonidega üritus – gümnaasiumi kõnevõistlus. Tänavu toimus see juba 19ndat korda.
Kõik klassid pidasid eelnevalt ära klassisisese kõnevõistluse, et selgitada välja klassi kaks parimat ja mõtlemapanevamat kõnet ja olid juba võitjad lõppvõistlusele tulles!

Selleaastased teemad olid:
* meie juubelimoto “Sajand kooli meie moodi”
* “Mul on üks mõte…”

Žüriisse kuulusid igast klassist üks õpilane, lisaks emakeeleõpetajad Liivi Reinert ja Aili Tarvo, direktor Mehis Pever, Aade Erits, õppejuht Margit Timakov, Harald Eek.
Lisaks oli meil täna žüriis ka külaline – kooli vilistlane ja Eesti Keele Instituudi direktor Tõnu Tender.

Gümnaasiumi kõnevõistluste tulemused on järgmised:
1. koht Jens Olaf Kukk (12a)
2. koht Age-Iiris Rim (11b)
3. koht Naatan Pikkel (11c)

Õnnitleme võitjaid, täname osalejaid ja publikut ja eelkõige suured tänud meie emakeeleõpetajatele Aili Tarvo ja Liivi Reinertile traditsioonide hoidmise ja kõnevõistluse korraldamise eest!