Omaloomingu kogumiku esitlus!

29. oktoobril esitleti Tallinna Keskraamatukogu Kirjanike Liidu majas laste omaloomingu kogumikku “Omad jutud 3”.

Selles raamatus on kolme meie kooli õpilase: Iiris Vare, Gustav Keesi ja Ander Anvelti lood.​ Kõik pildid on illustreerinud meie kooli 2.-5. klasside õpilased.

Raamatus on avaldatud võistlustöid viielt raamatukogus aastatel 2014-2018 korraldatud laste omaloomingu konkursilt. “Omad jutud 3”  kaante vahelt leiab luuletusi ja lugusid kokku 27 noorelt kirjanikult. Laste juttudega samadel teemadel on loo kirjutanud ka tuntud lastekirjanikud Kairi Look, Reeli Reinaus, Ilmar Tomusk, Markus Saksatamm ja Contra. Vahvad pildid juttude ja luuletuste kõrvale on joonistanud Tallinna Ühisgümnaasiumi õpilased. Raamatu on kujundanud Ulla Saar.

Raamatu saavad raamatukogu poolt kingiks 4627 sel sügisel Tallinnas kooliteed alustanud esimese klassi last.

 

Suured tänud meie tublidele õpilastele ja nende juhendajatele. Raamatuga saab tutvuda meie raamatukogus.

1. november 2018