Tallinna Ühisgümnaasium Facebookis

Teade!

Tallinna Ühisgümnaasiumil on nüüd oma Facebook´i lehekülg. Sinna võivad kõik fännid teha postitusi, mis on seotud kooli, hariduse, huvitegevuse või noortele suunatud uute võimalustega enda silmaringi avardamiseks. Meeleldi näeme oma lehel koolielu kajastavaid sündmusi ja neile toredaid kommentaare. Kui koolipäev on olnud eriti vahva ja tahad kellelegi midagi ilusat või tunnustavat öelda, siis võid seda seal teha.

Kui sa omad FB kontot (oled vanem kui 13. aastane) ja sulle meeldib meie lehekülg ning sa soovid saada infot kooli tegemiste ja noortele pakutavate võimaluste kohta, siis peaksid sa lisama meie FB lehe omale meeldivate hulka.

TÄHELEPANU!

Facebook´i postitused ja kommentaarid peavad järgima nii Facebook´i enda reegleid kui ka Eesti Vabariigi seadusandlust.

Vastavalt meil kehtivate seadustega ei tohi postitused:

· otseselt ega kaudselt alavääristada või muul viisil halvustada isikut, tema nime, kaubamärki, geograafilist tähist, tegevust, tegevusala, kaupa, teenust ega üritust.

· olla vastuolus heade kommete ja tavadega;

· kutsuda üles käituma õigusvastaselt või rikkuma üldisi moraalinorme, õigustada õigusrikkumist ega alavääristada õiguskuulekat käitumist;

· kutsuda üles vägivaldsele käitumisele ega õhutada vägivalla kasutamist;

· kutsuda üles inimese tervist ega keskkonda kahjustavale tegevusele;

· eksponeerida tehnoloogiat ja seadmeid viisil, mis võib soodustada reaalsusele mittevastava ohutustunde tekkimist või põhjustada ohtlikku käitumist;

· kutsuda üles avalikku korda ega riigi julgeolekut ohustavale tegevusele, samuti toetada ega soodustada nimetatud tegevust;

· tugineda inimeste ebausul ega kasutada ära reklaami sihtgrupi vanusest tulenevat kergeusklikkust;

Head suhtlemist!

TÜG