Tallinna Koolinoorte suusatamise MV 21.-22.02.12

Tallinna Koolinoorte suusatamise MV toimusid 21.-22.02.Nõmmel. Esimesel, lumesajusel talvepäeval võisteldi individuaaldistantsil (T 2 km ja P 4 km), kus tütarlastest olid võistlustules Kristi German (9.a), Dagmar Kuusmaa (9.a), Linda Sakala (9.b) ja Seelika Sonnberg (9.b) ning poeglastest Cristopher Järve (6.b, 36. koht), Kerdo Ilves (9.b), Julius Heinsoo (9.b) ja Erik Niin (9.b). Neidudest esindasid kooli Triine Viirmann (10.c, 26. koht), Helena Voolaid (11.b, 38. koht) ja Kristi Ilves (12.a) ning noormeestest Egert Tamm (12.c, 28. koht), Egert Haller (10.c) ja Risto Aitsen (10.c).

Teisel, selgel talvepäeval toimus teatesuusatamine, kus põhikooli võistkonda kuulusid (3 x 2 km) Linda Sakala, Kristi German ja Dagmar Kuusmaa ning poeglapsi (3 x 2 km) esindasid Kerdo Ilves, Cristopher Järve ja Julius Heinsoo. Neidudest võistlesid (3 x 2 km) Triine Viirmann, Helena Voolaid ja Kristi Ilves (9. koht) ning noormeestest (3 x 4 km) Egert Tamm, Egert Haller ja Risto Aitsen (12. koht).

Tütarlapsed saavutasid võistkondlikult 20. koha (osales 24 kooli) ja poeglapsed 16. koha (osales 26 kooli). Neiud saavutasid võistkondlikult 11. koha (osales 18 kooli) ja noormehed 14. koha (osales 23 kooli).

Kehalise kasvatuse õpetajad tänavad veelkord kõiki sportlikke õpilasi tublide soorituste eest!

Maia Looskari

Kehalise kasvatuse õpetaja