Õpetajate päev Tallinna Ühisgümnaasiumis

Õpetajate päeval, 5. oktoobril anti Tallinna Ühisgümnaasiumis traditsiooniliselt võim üle abiturientidele.

Hommikul tervitas kooli fuajees õpilasi uus juhtkond ning seejärel sai iga õpetajaametit prooviv 12. klassi õpilane alustada oma esimese tunniga.
Abituriendid said õpetajaks olemist proovida lausa 5 õppetundi.  Nii mõnigi õpilane tõdes päeva lõpus, et õpetajaamet ei olegi nii lihtne kui see neile seni on tundnud. Abituriendid said aga selle tööga väga hästi hakkama ning õpetajate päev läks neil korda.

Õpetajatel oli sellel päeval võimalus olla õpilase rollis ning osaleda ka tunnis, mille käigus toimus ka vahva viktoriin ning õpetajatele anti iseseisevtöö – aktuseks ette valmistada üks vahva ja lõbus etteaste.

Aktuse lõppedes andsid abituriendid võimu tagasi kooli juhtkonnale ning tõdesid, et õpetajamet on väga tänuväärne ja raske amet.

Kiitus kõikidele korraldajatele!

Huvijuht