Loading Sündmused

• Sündmus event on möödas

Robootika ringi esimene tund

18. september 2017

18.09 alustab uue hooajaga robootika huviring 1. ja 2. klassidele!

Sel aastal sukeldume taas robotite põnevasse maailma.
Palun registreerige lapsed all oleva lingi kaudu. Siis on kindel, et laps koha rühma saab.

1. klass E 12.00 – 13.30
  2. 2. klassid K  11.00-12.30

1 ja 2 klassi tundides uuritakse robootika seotust meid ümbritsevaga, kuidas robotid meid aidata saavad ning kus neid juba kasutatakse (meditsiin, kosmos, loodusjõudude taltsutamine jne). Lapsed võtavad osa ka Robotexi ja Jr FLL näitustest. Tunnis toimub töö paari kaupa ning seeläbi õpitakse ka konkureerivat koostööd, suhtlemist ja ülesannete jagamist.

Tunnis kasutame WeDO 2.0 roboteid ja teisi huvitavaid roboteid.

Eelmisel aastal 1 klassi tundides käinud lapsed jätkavad uue programmi järgi, kuid sinna võib lisanduda ka uusi lapsi, kes pole robootikaga kokku puutunud.

Ringid alustavad tegevust alates 18.09. Ringitasu on 40 eurot kuu ning tasult on võimalik saada tulumaks.

RoboKaru robootikakool on EHISe infosüsteemis akrediteeritud huvikool.

Kõike head

Liia Tammes