Võõrkeeled

Gümnaasiumi 2016/17 õppeaasta C-keele registreerimisvormid.

Tähelepanu: igasse keelegruppi mahub 20 inimest!

Jaapani keel registreerunuid 12/20

Nimi
Klass
JimmiXzSq
PrTlwQtpaIVcDbEIUi
Karina Reisel
7.A
Kristina Retšnaja
10a
Anian Winter
10 B
Carl Eric Reinsberg
10.A
Alex Laan
10A
Henry Tamboom
10.c
Art Johan Aaspõllu
10.C
Dmitri Vassiltsov
10 A
Christian Hindremäe
10.C
ergo kirt
10A
Stella-Karolin Vender
10A

Prantsuse keel registreerunuid 20/20 REGISTREERIMINE ON LÕPPENUD!

Nimi
Klass
Markus Linnukütt
10b
Kait Käsper Saadoja
10B
Helen Muldre
10A
Karina Domanova
10.b
Johanna
Ränd
Edith Reinmann
10. B
Chris Efert
10C
Oliver Voorel
10 A
Elizabeth Victoria Aarma
10 A
Eha-Liis Võrno
10.C
Pernilla-Noèmia Trútin
10 A
Mark Tkatšuk
10.C
Carl Eric Reinsberg
10.A
Teodor tõks
10b
Lisete Toht
10A
Kenlou Laasner
10C
Karl Paabut
10A
Heleri Tähtre
10.c
Karen-Gertu Toome
10.c
Mark Andre Udikas
10. A

Saksa keel registreerunuid 20/20 REGISTREERIMINE ON LÕPPENUD!

Nimi
Klass
Simon Loomets
10a
Robin Päll
10.C
Kaur-kristofer Suik
10.a
Karl Eric Uuetalu
10.A
Karina Domanova
10 b
Evelyn-Tiare Kaljurand
10A
Grete Vaarmets
10b
Andreas Eerik
10.b
Diana Kuulpak
10B
Maris Laanes
10 A klass
Kristen Lapa
10.A
Maria Valk
10b
Marko Krund
10A
Cristel Tammsoo
10B
Kelian Salamatin
10.A
Jens Oskar Jürgenson
10. A
ireen vassel
10.c
Elisabeth Hendsel
10. C
Ketriin-Heie Erm
10. B
Berta Gortfelder
10A

Soome keel registreerunuid 20/20 REGISTREERIMINE ON LÕPPENUD!

Nimi
Klass
Hanna Tiinas
10.a
Marleen Markov-Valm
10B
Aurelius Pärn
10c
Silver Henn
10.c
Iljas Abubakarov
10.b
Franco Susi
10B
Victoria truuvert
10b
Kerstin Valli
10B
Kristiina Kala
10C
Elisabeth Kiik
10.c
Georg-Joosep Allikas
10c
Rebecca Ulp
10b
Mattias Oblikas
10 C
Markus Perelštein
10C
Keio Laht
10B
Georg Koppel
10C
Grete Mürk
10.c
Getter Roosnurm
10a
Sandra Antoniak
10c
Egle-Mari Linderburg
10A

Hispaania keel registreerunuid 20/20  REGISTREERIMINE ON LÕPPENUD!

Nimi
Klass
Harly peegel
10C
Brigit Lubi
10b
Maria Maastik
10b
Susanna Freivald
10.A
Karmel Tombak
10.C
Lilian Ulman
10.b
Karl Henrik Rebane
10.a
Pille-Riin Valk
10b
Karen Saareots
10.A
Hendri Hõlpus
10B
Kristofer Ojaste
10 C
Madis Ader
10B
Birgit-Umari Riisalu
10.a
Lemme Vaher
10.b
Daniel Rasmus Põder
10.a
Marion Kask
10. B
Kirsika Kaup
10C
Anette Adele Kiil
10 c
Kalli Needra
10B
Hedy Laine
10A