Eksamite ajad

 

  1. klassi üleminekueksam B võõrkeeles
Aeg Õppeaine Klass Õpil. arv Ruum Komisjon
 

1.juuni
neljapäev
kell 10.00

Saksa k 8.a,b 19 102 Esimees – Käti Kohv
Eksamineeriv õp. – J.Popova
Liige – M.Võrno
Vene k 8.a 17 108 Esimees – Helen Tiik
Eksamineeriv õp. – J.Zabeida
Liige – Z. Peterson
Vene k 8.a,b 18 104 Esimees – A. Niidas
Eksamineeriv õp. – R.Vilenskaja
Liige – Sirje Järs

Põhikooli lõpueksamikomisjonid

Aeg Õppeaine Klass Õpil. arv Ruum Komisjon
01.juuni
neljapäev
kell 10.00
Eesti keel 9.a Nimekirjast

1.-17 .õpil

 

203 Esimees – M.Pever
Liikmed: K. Kiissa,
H. Leesnurm

 

L.Reinert,
T. Valdma
A.Tarvo,
L.Pärtlas

 

Ines Vasemägi

 

9.a

9.b

Nimekirjast

18.-26. õpil

1.-8. õpil

204
9.b Nimekirjast

9.-25.õpil

205
1.õpilane 202
07.juuni
kolmapäev
kell 10.00
Matemaatika 9.a Nimekirjast

1.-17 .õpil

 

303 Esimees – A.Niidas
Liikmed:
K. Anni G. Vegmann
H.Toom, M. Malm
M.Kink, L. Vaab
 

9.a

9.b

Nimekirjast

18.-26. õpil

1.-8. õpil

 

304

 

9.b

Nimekirjast

9.-25.õpil

 

305

5. õpilast

 

302 R. Meigas, K. Kohv

 

 

   
13. juuni
teisipäev
kell 10.00
Ühiskonnaõp 9.a,b 6 204

 

Esimees: M. Pever

Liikmed:   L.Niitsoo, M.Rõõmus, M. Vent

Bioloogia 9.a,b 4 206 Esimees: A. Erits

Liikmed: G. Vegmann, M. Tuisk

Füüsika 9.b 2
Vene keel 9.a,b 2 109 Esimees: R. Vilenskaja

Liikmed: E. Zabeida, Z.

Peterson

Inglise keel
(kirjalik)
9.a,b 18. õpilast +

  1. õpilane
 

306

 

Esimees: S.Hellerma

Liikmed:  S.Sibul, A. Ratasep

19. õpilast 307 K.Bakradze, M.Timakov
Kell 13.00

 

Kell 15.00

Inglise keel
(suuline)
8. õpilast

 

8. õpilast

311 Silvia Sibul

Margit Timakov

14. juuni
kolmapäev
kell 9.00
Inglise keel
(suuline)
10 õpilast + 1. õpilane

 

11. õpilast

 

311

 

108

Esimees: S.Hellerma

Liikmed: S.Sibul, M.Timakov

K.Bakradze, A. Ratasep


Gümnaasiumi lõpueksamid,  uurimistööde  kaitsmine  2017
Riigieksamid:

24.04                          10.00                Eesti keel                                  JWG
02.05                          10.00                Inglise keel (kirjalik)              KSG
03.05 – 05.05           09.00               Inglise keel (suuline)              TÜG
12.05                           10.00               Matemaatika                             TÜG

 Koolieksamid:

10.04 Kommunikatsiooniharu lõpuprojektide esitlemine
18.04 Sotsiaalained
15.05   Humanitaarharu  teatrietendus
22.05   Võõrkeeleharu B-võõrkeel

26.05
Võõrkeeleharu C-võõrkeel
Reaalharu komplekseksam
Humanitaarharu kirjandus

06.02
Uurimistööde eelkaitsmine

01.06 ja 02.06
Uurimistööde kaitsmine