Õpetajad

Märt Agu tants, rütmika Mart.Agu@tyhg.edu.ee
Cristina Amoros Prados hispaania keel CristinaAmoros.Prados@tyhg.edu.ee
Kaidi Anni klassiõpetaja, matemaatika Kaidi.Anni@tyhg.edu.ee
Aile Alveus-Krautmann muusika Aile.Alveus-Krautmann@tyhg.edu.ee
Kati Bakradze inglise keel Kati.Bakradze@tyhg.edu.ee
Avo Erits biloogia, loodusõpetus, tööõpetus Avo.Erits@tyhg.edu.ee
Aade Erits muusika Aade.Erits@tyhg.edu.ee
Tatjana Fišel jaapani keel
Sirje Hellerma inglise keel Sirje.Hellerma@tyhg.edu.ee
Liia Jung kunst Liia.Jung@tyhg.edu.ee
Leili Järv biloogia Leili.Jarv@tyhg.edu.ee
Erika Kappet tants, rütmika Erika.Kappet@tyhg.edu.ee
Krista Kiissa eesti keel, perekonnaõpetus Krista.Kiissa@tyhg.edu.ee
Evi Kimber kehaline kasvatus Evi.Kimber@tyhg.edu.ee
Marika Kink matemaatika Marika.Kink@tyhg.edu.ee
Liivia Kivit klassiõpetaja Liivia.Kivit@tyhg.edu.ee
Kristel Kotta soome keel Kristel.Kotta@tyhg.edu.ee
Aive Kuningas klassiõpetaja Aive.Kuningas@tyhg.edu.ee
Piret Laak muusika Piret.Laak@tyhg.edu.ee
Haale Leesnurm klassiõpetaja Haale.Leesnurm@tyhg.edu.ee
Ethel Lillemägi prantsuse keel Ethel.Lillemagi@tyhg.edu.ee
Maia Looskari kehaline kasvatus Maia.Looskari@tyhg.edu.ee
Avo Mae kehaline kasvatus Avo.Mae@tyhg.edu.ee
Marit Malm klassiõpetaja Marit.Malm@tyhg.edu.ee
Kadi Maripuu klassiõpetaja Kadi.Maripuu@tyhg.edu.ee
Riita Meigas matemaatika Riita.Meigas@tyhg.edu.ee
Karoliin Mäetalu klassiõpetaja Karoliin.Maetalu@tyhg.edu.ee
Aime Niidas inimeseõpetus Aime.Niidas@tyhg.edu.ee
Lilian Niitsoo ajalugu, ühiskonnaõpetus Lilian.Niitsoo@tyhg.edu.ee
Eve Oja muusika Eve.Oja@tyhg.edu.ee
Elis Ots klassiõpetaja Elis.Ots@tyhg.edu.ee
Peeter-Eerik Ots meedia Peeter-Eerik.Ots@tyhg.edu.ee
Zoja Peterson vene keel Zoja.Peterson@tyhg.edu.ee
Mehis Pever filosoofia Mehis.Pever@tyhg.edu.ee
Julia Popova saksa keel Julia.Popova@tyhg.edu.ee
Lauri Puolokkainen kehaline kasvatus Lauri.Puolokkainen@tyhg.edu.ee
Lily Pärtlas eesti keel, parandusõpe Lily.Partlas@tyhg.edu.ee
Anu Ratasep inglise keel Anu.Ratasep@tyhg.edu.ee
Liivi Reinert eesti keel Liivi.Reinert@tyhg.edu.ee
Martti Rõõmus ajalugu, ühiskonnaõpetus Martti.Roomus@tyhg.edu.ee
Kaja Saage keemia, loodusõpetus Kaja.Saage@tyhg.edu.ee
Aivo Saar füüsika Aivo.Saar@tyhg.edu.ee
Silvia Sibul inglise keel Silvia.Sibul@tyhg.edu.ee
Sirje Siska geograafia Sirje.Siska2@tyhg.edu.ee
Jevgenia Zabeida vene keel Jevgenia.Zabeida@tyhg.edu.ee
Kai Tajur käsitöö ja kodundus Kai.Tajur@tyhg.edu.ee
Helle Taks-Titarenko klassiõpetaja tööleping peatatud
Ülle Tammsaar-Jokiniemi klassiõpetaja Ulle.Tammsaar-Jokiniemi@tyhg.edu.ee
Aili Tarvo eesti keel Aili.Tarvo@tyhg.edu.ee
Helen Tiik ajalugu, ühiskonnaõpetus Helen.Tiik@tyhg.edu.ee
Margit Timakov inglise keel Margit.Timakov@tyhg.edu.ee
Triin Timm klassiõpetaja tööleping peatatud
Hanna Toom informaatika Hanna.Toom@tyhg.edu.ee
Merike Tuisk geograafia Merike.Tuisk@tyhg.edu.ee
Lea Vaab klassiõpetaja Lea.Vaab@tyhg.edu.ee
Ingrid Vaarmets klassiõpetaja Ingrid.Vaarmets@tyhg.edu.ee
Tiina Valdma eesti keel Tiina.Valdma@tyhg.edu.ee
Luule Vanaselja klassiõpetaja Luule.Vanaselja@tyhg.edu.ee
Ines Vasemägi logopeed Ines.Vasemagi@tyhg.edu.ee
Guido Vegmann füüsika Guido.Vegmann@tyhg.edu.ee
Merike Vent ajalugu, ühiskonnaõpetus Merike.Vent@tyhg.edu.ee
Rimma Vilenskaja vene keel Rimma.Vilenskaja@tyhg.edu.ee
Maila Võrno klassiõpetaja Maila.Vorno@tyhg.edu.ee

1.a – Ingrid Vaarmets
1.b – Kadi Maripuu
1.c – Aive Kuningas
2.a – Haale Leesnurm
2.b – Liivia Kivit
2.c – Maila Võrno
3.a – Ülle Tammsaar – Jokiniemi
3.b – Karoliin Mäetalu
4.a – Luule Vanaselja
4.b – Marit Malm
4.c – Elis Ots
5.a – Kai Tajur
5.b – Krista Kiissa
5.c – Rimma Vilenskaja
6.a – Kaidi Anni
6.b – Silvia Sibul
6.c – Gairi Reinvars
7.a – Kati Bakradze
7.b – Julia Popova
8.a – Piret Laak
8.b – Anu Ratasep
9.a – Evi Kimber
9.b – Jevgenia Zabeida
10.a – Lilian Niitsoo
10.b – Merike Vent
10.c – Kristel Kotta
11.a – Marika Kink
11.b – Liia Jung
11.c – Margit Timakov
12.a – Kaja Saage
12.b – Aili Tarvo