Robootika huviring 1.-2. klassidele

Robootikakool Robokaru ootab 1. ja 2. klassi lapsi robootikaringi.

1. klass esmaspäeval 12:00-13:30
2. klass kolmapäeval 11:00-12:30

Tunnid toimuvad Ühisgümnaasiumi ruumides.

Kursuse eesmärk on läbi ehitamise ja programmeerimise arendada lastes loogilist ja loovat mõtlemist, visuaalset taiplikkust, koostööd ja suhtlemisoskust.

Tundides kasutame Lego WeDO 2.0 robotikomplekte. Lapsed ehitavad erinevaid roboteid, uurivad nende mehhaanikat ja panevad robotid piktogrammilise programmeerimiskeele abil tööle. Uurime, kuidas maailm meie ümber toimib ning kuidas robotid seda muudavad. Seeläbi saavad lähedasemaks ka loodusteadused, füüsika ja matemaatika. Samuti teeme tunde põnevamaks programmeerides multikaid ja uurides teisi roboteid nagu Ozobot, Beebot ja Edison.

2. klassi tundides paneme robotid näiteks köit vedama, sumomaadlema ning kaupa täpselt erinevate punktide vahel lükkama. Selleks peavad lapsed tundides ise juba roboti või roboti töövahendi valmis mõtlema/ehitama ning programmeerima. 2. klassi tundi on oodatud ka need, kes varem robotitega kokku puutunud ei ole.

Kuutasu on 40 eurot ning summalt saab tagasi tulumaksu.

Lapse registreerimiseks palun täitke vorm https://goo.gl/forms/LxGhSL7NO5y1SJk42

Ootame väikesi uudishimulikke robootikuid!

Robokaru robootikakool

Liia Tammes