Viktoriini ja plakatikonkursi tulemused

Veeteemalisest viktoriinist võttis osa 25 õpilast. Nende vahel loositi välja võitja, kelleks osutus 8.b klassi õpilane Kristjan Lilleorg. Fortuunaks oli direktor Mehis Pever.

Teise korruse plakatinäitusel valisid õpilased oma lemmiku hääletuse teel ning oma otsuse tegi ka kuueliikmeline žürii. Õpilased andsid kokku 786 häält, millest 65,7% oli 5.b klassi plakati „Läänemeri“ poolt. Selle autorid on Lisanne Verlin ja Eliisa Meibaum.
Žürii, mille koosseisu kuulus 3 õpilast ja 3 õpetajat, valis parimateks järgmised plakatid:

1. koht – „Kõigi loomade õiguste eest!“ Jaako Lauri Puudist, Taavi Tamme ja Artur Lehtmets 6. a klassist
2. koht – Katariina Raid, Pillemari Lilleorg, Ann Marleen Allika ja Eva-Laura Lahtmäe 11.c klassist
3. koht – Egle-Mari Linderburg ja Hedy Laine 10.a klassist

Neljanda korruse näitusel osutus laste lemmikuks 4.b klassi õpilase Anna-Lii Mägi plakat „Kaitske Läänemerd!“. Zürii valis parimateks:

1. koht – „Taaskasutus“ Sofia Alliksaar ja Loore Gerndorf 4.c klassist
2. koht – „Prügi sorteerimine“ Stella Elbrecht ja Arna Utebekova 4.b klassist