Koolivormi e-tellimiskeskkond

Koolivormi e-tellimiskeskkond on avatud 2016 aastal järgmiselt:

I  tellimisperiood 11.01- 15.02.16, tellimused saab kätte koolist alates 29. märtsist. Tellimine on avatud kudumitele, polodele ja aksessuaaridele.

II tellimisperiood 27.04 – 15.06.2016, tellimused saab kätte koolist alates 24.augustist. Tellimine on avatud kõikidele koolivormitoodetele.

III tellimisperiood 01.09 – 04.10.2016, tellimused saate kätte koolist alates 1.detsembrist. Tellimine on avatud kõikidele koolivormitoodetele (v.a triiksärgid LORNA ja KAREL).

Koolivormi E-pood.

Jätkuvalt leiate Norrison-i E-poest http://norrison.ee/26-koolivorm ka ilma logota koolivormielemente (ühevärvilised vestid ja kardiganid, mustad tüdrukute ja poiste püksid, seelikud, triiksärgid, sukkpüksid).

Perioodidevälise tellimuse info:

– toote hinnale lisandub 15 €

– tellimus esitada e-postiga: info@norrison.ee

– tellimus täidetakse vastavalt võimalustele

– tellimuse täitmisele eelnevalt esitatakse ostjale arve

– maksekorraldus saata e-postiga aadressile: info@norrison.ee

– tooted saadetakse kokkulepitud aadressile

Sümboolikaga seotud probleemide korral pöörduda aadressil info@norrison.ee.

Tellimise juhend:

1. Logige sisse ülevalt paremast nurgast, klikkige kirjale „Sisene“.
  2. Sisestage oma e-posti aadress ja klikkige ikoonile „Edasi“.
  3. Palun täitke nõutud väljad (väljad märgitud punase tärniga) ja klikkige ikoonile „Edasi“.
  4. Teie konto on nüüd edukalt loodud. Valige ülevalt menüüribalt „Tooted“ ja selle alt rippmenüüst kool ja klikkige kooli nimele.
  5. Valige soovitud kategooria (näiteks: Laste kudumid) ja klikkige tekstile.
  6. Valige sobiv toode ja klikkige toote pildile.
  7. Valige suurus, klass ja kogus. Täitke kindlasti ära nõutud väli „Lapse ees- ja perekonna nimi“.Kui laps on erimõõduline (ei ühti mõõdutabelis antud mõõtudega), siis palun kirjutage märkuste lahtrisse lapse mõõdud: rinnaümbermõõt, vööümbermõõt ja puusaümbermõõt. Erimõõtudega valmistame ainult kudumeid. Klikkige ikoonile „Lisa ostukorvi“.
  8. KONTROLLIGE OSTUKORVI SISU ja klikkige ikoonile „Järgmine“. Kui soovite rohkem kui ühte toodet klikkige ikoonile „Jätka ostlemist“ ja korrake punktis 7. nimetatud tegevusi.
  9. Palun lisage vähemalt üks telefoninumber ja klikkige ikoonile „Edasi“.
  10. Aadressi infot lisama ei pea. Klikkige ikoonile „Edasi“.
  11. Palun jälgige tellimuse kätte saamise infot ja klikkige ikoonile „Edasi“.
  12. PALUN KONTROLLIGE TELLIMUSE KOKKUVÕTTE ÕIGSUST ENNE KUI TASUTE TELLIMUSE EEST! Valige sobiv pank ja klikkige panga ikoonile.
  13. Palun kinnitage tellimus klikkides ikoonile “Kinnita tellimus”.
  14. Pärast toote eest tasumist klikkige pangas ikoonile „Tagasi kaupmehe juurde“.
  15. Tellimuse kinnitus saadetakse teie poolt sisestatud e-posti aadressile.

ANDMEBAASI JÕUAVAD TELLIMUSED, MILLE EEST ON TASUTUD!

25. jaanuar 2016