1.klasside liiklushommik

11.novembril toimus koolis 1.klasside liiklushommik, mille koostööpartneriks oli Politsei- ja Piirivalveamet. Kohal oli 4 noorsoopolitseinikku ning ka Lõvi-Leo!

Liiklushommik algas väikese loenguga õues, kus räägiti tähelepanelikkusest liikluses. Seejärel arutleti ka helkurite ning nende kandmise üle – millal, kus ja miks helkurit kandma peaks. Õpilased said vaadata, kuidas paistab helkurvest autotulede valgusvihus. Liiklushommiku lõpetuseks käisime läbi ka põhilised liiklussõlmed, mis meie koolimaja ümbritsevad. Igas punktis rääkis noorsoopolitseinik mida tuleks tähele panna ning kuidas käituda nii reguleeritud kui ka reguleerimata ristmikul.

Liikleme turvaliselt ning olgem liikluses tähelepanelikud ja nähtavad! Helkur jope külge!

Sotsiaalpedagoog

Gairi Reinvars