Algklasside teatriring alustab!

Tere armas lapsevanem ja Tallinna Ühisgümnaasiumi õpilane!
Meie oleme Polygoni Teatrikool ja me oleme alustamas teie koolis kolmandat aastat järjest algklasside teatriringiga! Meie ringi eesmärgiks on lapse isiksuse, loovuse ja näitlejameisterlikkuse areng. Ringisisesed mängud ja ülesanded arendavad lapse tähelepanu, keskendumisvõimet, esinemisjulgust, ilmekust, väljendusoskust, loovust, koostööd, kuulmist, mõtlemist, liikumist
ruumis/laval, diktsiooni ja palju muud. Ringitöö annab parimaid tulemusi just mitmete aastate vältel, kus laps arendab, omandab ja kinnistab kõike tunnis õpitut.

Ootame teid juba tuleval nädalal Tallinna Ühisgümnaasiumi aulasse esimestesse tundidesse :

ESMASPÄEV ja KOLMAPÄEV
1. ja 2. KLASS – 11:45-12:45
3. ja 4. KLASS – 14:00-15:00

Meie koolist veel : www.poly.ee/kool/ ; lisainfo ja ringi registreerimine: kool@poly.ee; tel. +372 566 89609
Õpe teatrikoolis on tasuline, üks kuu 35€.

Polygoni Teatrikool tegutseb alates 2009. aastast Tallinnas ja Tartus. Koolis õpib kokku üle 200 õpilase. Õpetajateks on Tamur Tohver, Karin Rask, Kärt Tomingas, Inga Lunge, Aita Vaher, Jane Lauter, Siim Tõniste, Tanel Jonas, Priit Strandberg, Tanel Tomson jpt.

Teatrikooli katsed alates keskastme rühmast toimuvad Tallinnas 15.septembril kell 17:00 Rävala 8, 7.korrusel Polygoni Teatrikooli ruumides.

4. september 2015