Õpilaspileti taotlemine ja selle eest tasumine

• E-õpilaspileti esmakordsel taotlejal tuleb saata passipildiformaadis

digifoto (jpg), failinimega kujul

eesnimi_perekonnanimi_isikukood_klass.jpg

näiteks: Kalle_Kask_39108111250_5c.jpg

e-mailile: opilaspilet@gmail.com

• Fotol ei tohi olla teisi isikuid ega muid objekte. Foto peab olema värviline. Foto taust peab olema hele, tasapinnaline, ühetooniline ning kontrastne näo ja juuste värviga. Foto ei tohi olla vanem kui kolm (3) aastat, peab olema JPG-formaadis, mõõtmetega vähemalt 307 x 372 pikslit.
    Pildi võib saada ka kodanikuportaalist http://www.eesti.ee/est/kodanik/ (sama pilt, mis on ID-kaardil).
    Kui foto või kaardi taotleja andmed ei vasta nõutud tingimustele, lükatakse taotlus tagasi.
  • E-õpilaspileti kadumisel või purunemisel teavitab õpilane või lapsevanem koheselt kooli
    (tel 646 2348 või sekretar@tyhg.edu.ee). Kaart suletakse ja kirjaliku avalduse alusel  väljastatakse e-õpilaspileti duplikaat, mis maksab viis eurot (5,00 EUR). Tasuda: Tallinna Ühisgümnaasiumi Hoolekandeselts AS LHV Pank EE377700771002009435. Selgitusse kirjutada: lapse nimi, klass, eÕpilaspileti eest.
    näiteks: Kalle Kask eÕpilaspileti eest 5c klass. Tasuda saab ka sularahas kooli kantseleis.
  • E-õpilaspileti tehniliste probleemide korral pöörduda kooli kantseleisse.

7. oktoober 2014