Katsed X klassi astujatele

Katsed X klassi astujatele toimuvad 21.03 algusega kell 12.00. Kaasa võtta kirjutusvahend, õpilaspilet ( vm.pildiga isikut tõendav dokument), klassitunnistus või selle kinnitatud koopia ja vahetusjalatsid. Kirjalikud katsed sisaldavad IX klassi õppekavast lähtuvaid teadmisi eesti keeles, inglise keeles, matemaatikas, füüsikas. Iga osa kirjutamisele antakse aega umbes pool tundi.

Eelregistreerimist ei toimu.

Katsete tulemuste alusel kutsutakse õpilasi vestlusele alates 2.04.

Eeloleval õppeaastal avatava teatri- ja suhtlusloome õppesuuna teatriklassi katsed toimuvad IX klassi õpilastele 16. märtsil kell 15.00 ja 17.märtsil kell 11.00.

Lisaks tuleb läbida ka üldhariduslikke teadmisi näitavad üldkatsed koolivaheajal, 21.märtsil algusega kell 12.00.

Tulemused tehakse teatavaks pärast mõlema vooru läbimist. Kellel ei õnnestu pääseda teatriklassi, saavad konkureerida üldistel alustel gümnaasiumi muudesse harudesse.

800×600 Normal 0 false false false EN-US X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

16. veebruar 2012