Vene keele ainepäev

30.11 – 2. 12. 2011 toimusid vene keele ainepäevad.

Kolmapäeval 30. okt toimus 9. klasside vene keele kõnede konkurss, kus kümme õpilast olid ette valmistanud vene keeles kõne “Minu unistuste kodu” või siis oldi maakleri rollis, kes tutvustab unistuste kodu.
Õpilased olid tublid ja ettekanded huvitavad.

Reedel 2. detsembril toimus kooli aulas kontsert,  kus esinesid nii meie kooli gümnaasiumiõpilased kui külalised Venemaalt.
Esitati vene keelset luulet, laule nii soolona kui ansambli esituses ning tantse.

Gümnaasiumi ansambel esitas mitu ilusat laulu ja lisaks kõlasid ka erinevad soololaulud. Kooseisus astus üles ka õpetaja Eva Zabeida, kes õpilase haigestumisel lauljatele appi tuli.

Tantsuansamblid  “Lukomorje” Puchkinist ja “Junnõj leningradets” S- Pererburgist lisasid kogu üritusele  emotsiooni ja silmailu. Külaliste esitatud suurepärased tantsunumbrid olid nii stiililt kui temperamendilt ehedalt rahvuslikud.

Täname vene keele õpetajaid Rimma Vilenskajat ja Eva Zabeidat meeldejääva ja suurepäraselt korraldatud ürituse eest, ning õppealajuhataja Aade Eritsat laulude selgeks laulmise eest!

Hanna Toom
Kristiina Lillepea