Sõpruskohtumine kergejõustikus 23.09.2011

Tallinna Ühisgümnaasiumi ja Kallahden Peruskoulu kergejõustikuvõistlused 23.09.2011 a. Tallinn

 

Soome, Kallahden Preuskoulu, sõpruskool külastas meid juba 8. korda. Sügisel võtavad õpilased (7.-9. kl.) mõõtu kergejõustikus (pendelteatejooks, 60m jooks, kaugushüpe, pallivise) ja kevadel neile külla minnes võistlevad õpilased (8.kl.) pallimängudes (jalg-, korv- ja võrkpall). Antud võistluse võitis Tallinna Ühisgümnaasium 120 punktiga ja Kallahden Peruskoulu kogus 83 punkti.

 

Pendelteatejooksu võitis Kallahti.

 

60 m jooks

 

Tüdrukud

7. klass

1. Aldy Mukengedi (KAL, 9.63), 2. Heleri Carita Meremäe (TÜG, 9.95), 3. Roosa Immonen (KAL, 10.45), 4. Minna Annabel Tismus (TÜG, 10.55)

 

8. klass

1. Kaisa Orgusaar (TÜG, 9.21), 2. Iman Achenchab (KAL, 9.25), 3. Kristel Arras (TÜG, 9.32), 4. Janica Kivimaa (KAL, 10.10)

 

9. klass

1. Liise Laos (TÜG, 9.11), 2. Haddy Njie (KAL, 9.34), 3. Laura Ojanurm (TÜG,     9.44), 4. Amanda Mukengedi (KAL, 9.69)

 

Poisid

7. klass

1. Ott Onton (TÜG, 8.06), 2. Andre Stender (TÜG,   8.47), 3. Tiban Inchaiya (KAL, 8.51), 4. Aston Mukengedi (KAL, 9.36)

 

8. klass

1. Ayanle Halane (KAL, 8.35), 2. Kaur Kööp (TÜG, 8.45), 3. Jan Kaljuste (TÜG, 8.55), 4. Malek Hamad (KAL, 8.78)

 

9. klass

1. Raimond Hindrikson (TÜG, 8.03), 2. Antti Orasmaa (KAL, 8.22), 3. Erik Lepaste (TÜG, 8.24), 4. Abdi Hassan (KAL, 8.78)

 

 

Pallivise

 

Tüdrukud

7. klass

1. Dhelory Ristkok (TÜG, 37,5), 2. Satu Tunturi (KAL, 33), 3. Eliis Pajumäe (TÜG, 28), 4. Zrjan Ali (KAL, 23)

 

8. klass

1. Laura Kadarik (TÜG, 39 (38,5)), 2. Kelly Alloja    (TÜG, 39 (38)), 3. Tinja Salmo (KAL, 33,5), 4. Iman Achenchab (KAL, 23)

 

9. klass

1. Birgit Kuulbas (TÜG, 42), 2. Astrit Vanaveski (TÜG, 30,5), 3. Tiia Vasara (KAL, 28), 4. Haddy Njie (KAL, 25)

 

Poisid

7. klass

1. Rudi Jassey (KAL, 58,5), 2. Andre Stender (TÜG, 55,5), 3. Ason Mukengedi (KAL, 46), 4. Renet Simson (TÜG, 39)

 

8. klass

1. Jüri Bamberg (TÜG, 56), 2. Robert Tiganik (TÜG, 54), 3. Ayanle Halane (KAL, 47,5), 4. Juho Mustila (KAL, 37)

 

9. klass

1. Ville Kajander (KAL, 64), 2. Erik Niin (TÜG, 54,5), 3. Maxim Kezonen (KAL, 52,5), 4. Julius Heinsoo (TÜG, 49,5)

 

 

 Kaugushüpe

 

Tüdrukud

7. klass

1. Zrjan Ali (KAL, 3.63), 2. Heleri Carita Meremäe (TÜG, 3.45), 3. Minna Annabel Tismus (TÜG, 3.22), 4. Aldy Mukengedi (KAL, 3.20)

 

8. klass

1. Laura Kadarik (TÜG, 4.03), 2. Kristel Arras (TÜG, 3.64), 3. Senni Bannat (KAL, 3.45), 4. Janica Kivimaa (KAL, 3.15)

 

9. klass

1. Laura Ojanurm (TÜG, 3.67), 2. Amanda Mukengedi (KAL, 3.65), 3. Tiia Vasara (KAL, 3.28), 4. Liise Laos (TÜG, NM*)

 

Poisid

7. klass

1. Ott Onton (TÜG, 4.33), 2. Tiban Inchaiya (KAL, 3.97), 3. Renet Simson (TÜG, 3.79), 4. Rudi Jassey (KAL, NM*)

                                                  

8. klass

1. Kaur Kööp (TÜG, 4.80), 2. Jan Kaljuste (TÜG, 4.65), 3. Malek Hamad (KAL, 4.16), 4. Eetu Lipponen (KAL, 4.10)

 

9. klass

1. Erik Lepaste (TÜG, 4.47), 2. Julius Heinsoo (TÜG, 4.40), 3. Ville Kajander (KAL, 4.16), 4. Antti Orasmaa (KAL, NM*)

 

* NM – no mark

 

 

Kehalise kasvatuse õpetajad

3. oktoober 2011