10. klassi vastuvõtukatsete vestlusele kutsutute nimekiri

 Katsete tulemused on selgunud. Katsete numbrilisi näitajaid kooli kodulehele üles ei panda. Kõigil soovijatel on võimalik enda tulemuste kohta informatsiooni saada vestlusel või kui vestlusele ei ole kutsutud, siis kooli kantseleist telefonil 646 2348 või e-posti aadressil sekretar@tyhg.edu.ee  Järgnevaid kutsutakse vestlusele vabade kohtade olemasolul pärast allpool ära toodud vestluste toimumist.
Kui olete otsustanud õpinguid jätkata teises koolis, teatage palun samadel kontaktidel.

Nimede kirjapildis võib esineda mõningaid ebatäpsusi. Vabandame!

 

Ootame vestlustele järgmisi õpilasi:

 

11. aprill kell 16.00

Kalamets, Kristjan

Kass, Liis

Kasser, Heinrich

Kosk, Victoria

Lahe, Hans-Joosep

Linde, Mailis

Maasik, Grete-Ly

Malla, Jaanika

Meibaum, Kati

Mustonen, Stiina

Männik, Sille-Liis

Peiker, Britta Piret

Roosimaa, Agnetha-Claudya

Rähni,  Annika

Schasmin, Mirjam

Sipos, Hanna Triin

Sistok, Sten

Tagam, Kristi

Tepp, Karl-Mattias

Toim, Kelly

Usk, Artur

Vainola, Rene

Virak, Kerttu

Voolaine, Nataly

 

 

12. aprill kell 15.00

Alliksaar, Aldo

Dunaiski, Tanel

Joller, Erik

Juhkental, Normann

Jutt, Jaanika

Kupits, Zeide

Kutser, Laura

Laht, Joosep

Laidsalu, Kerli

Noor, Laura

Ojaperv, Kristiina

Pent, Kätlin

Pihl, Henri Mart

Rimmel, Marten

Sibrik, Gerdel-Gris

Sikk, Gert

Zõbin, Grete

Toode, Daniel

Tüksammel, Egle

Vaarmets, Edward

Vaht, Mirjam

Vahter, Hanna

Valgepea, Tessa

Veersalu, Gretel

Värv,Sander-Sebastian

 

19. aprill kell 15.00

Aitsen, Risto

Fridolin, Brigitta

Hioväin, Marilin

Korjus, Sander

Käsper, Rauno

Larina, Alisa

Leppik, Johan Erik

Loigu, Ole

Luks, Danielle

Maaroos, Karl-Jaak

Metsis,  Kristjan

Neisalu, Neeme-Hendrik

Nurmik, Brita

Nõgu, Martin

Palo, Johannes

Reha, Laura

Rohumägi, Katre

Tammoja, Loora

Uudsemaa, Kristjan

Volmar, Silvia

Võrk, Laura

Väät, Johanna-Kristina

Õunmaa, Brigitta

 

20. aprill kell 15.00

Aadusaar, Sander

Abel, Mihkel

Arnemann, Kelly

Erik, Gert

Gerretz, Kevin

Hendrikson, Frank

Huik, Kreete

Jakobson, Marleen

Karu, Mariel

Kaseorg, Laura

Kask, Günther

Kaskmaa, Neyl

Lepik, Kristo

Luus, Mark

Mehide, Elar

Minski, Kristina

Perman, Liis

Pöör, Lauri

Raudsepp, Evert-Sten

Soomre, Claudia

Tammis, Karl

Tauram, Birke

Teinveld, Ketely

Truuvert, Nancy

Vabson, Leneli

 

26. aprill kell 15.00

Aamisepp, Merit

Adoson, Karola

Aitsam, Heleri

Bergmann, Ketlin

Bogatova, Karina

Hallen, Mihkel

Haller, Egert

Joost, Eilike

Kiudorv, Patrick-Jordan

Kotkas, Joanna

Krull, Jako

Kuks, Martin

Kulakovski, Robert

Liivrand, Lii Ann

Lill, Kerli

Lüiste, Andres

Paulin, Beatriss

Pogga, Mihkel

Pärn, Roger

Sell, Merily

Sepp, Merill

Sulakatko, Anna-Liisa

Svidlov, Nikolai-Georg

Uibo, Taago

Viirma, Annika

 

28. aprill kell 15
  Aguraiuja, Agnes
  Boldõreva, Veronika
  Eelmaa, Kardo
  Jõeleht, Joosep
  Kalmu, Kaur
  Kaurit, Kadi-Liis
  Kikas Robert
  Kulbas, Kristiin
  Martson, Katrin
  Pukko, Martti
  Purre, Mirelle
  Pähn, Siim
  Salvet, Kristjan
  Suurna, Aleksander Georg
  Trepp, Ergo
  Tuisk, Richard
  Vaino, Agnes

12. aprill 2011